2019 12 05

Nenugalimi namie: „Maccabi“ gynybos gniaužtai suvaržė ir svečius iš Miuncheno

Tel Avivo „Maccabi“ (8-4) išlieka nepralaimėjusi namų tvirtovėje. Fantastiškai sirgalių palaikoma Izraelio ekipa trečiajame ketvirtyje turėjo juodą septynių minučių atkarpą, tačiau puikios gynybos dėka 77:55 (22:18, 18:9, 12:19, 24:8) pranoko Miuncheno „Bayern“ (4-8) krepšininkus. Tai buvo nerezultatyviausios Vokietijos čempionų rungtynės šiame sezone.
Vladimiras Lučičius
Vladimiras Lučičius prieš Tariką Blacką / Euroleague.net nuotr.

„Maccabi“ iškovojo šeštąją pergalę „Menora Mivtachim“ arenoje per tiek pat žaistų mačų. Tuo metu „Bayern“ neranda rakto į pergales išvykose – visi šeši susitikimai baigėsi nesėkmėmis.

Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai pirmoje rungtynių pusėje demonstravo įspūdingą gynybą. Svečiai iš Vokietijos iki ilgosios pertraukos realizavo vieną tolimą metimą, o atsilikimas siekė 15 taškų – 26:41.

Įsismaginęs Scottie Wilbekinas trečiojo kėlinio viduryje dūrė du tolimus metimus, padidinusius „Maccabi“ pranašumą iki rekordinės 23 taškų ribos – 51:28.

Tačiau tuomet Tel Avivo krepšininkai krito į neįtikėtiną septynių minučių duobę. Šią atkarpą jie „Bayern“ krepšininkams pralaimėjo 2:19.

„Maccabi“ lemiamą ketvirtį pradėjo Othello Hunterio dėjimu, tritaškį pridėjo Yovelas Zoosmanas, o pranašumas vėl pasiekė dviženklį skirtumą (60:49).

Dejano Radonjičiaus kariauna per septynių minučių atkarpą pelnė vos 3 taškus. Varžovų gynyboje užklimpę vokiečiai įsirašė dar vieną skaudų pralaimėjimą. Praėjusiame ture jie Stambule krito 75:104 prieš „Anadolu Efes“.

Kitą savaitę į Tel Avivą atvyks Maskvos CSKA krepšininkai, tuo metu „Bayern“ krepšininkai priims Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 16 (4/9 trit.), Ohtello Hunteris 15 (7/8 dvit.), Yosvelas Zoosmanas 13 (8 atk. kam.), Elijah Bryantas 12

„Bayern“: Vladimiras Lučičius ir Maodo Lo – po 10, Gregas Monroe ir Matthias Lessortas – po 8.