2019 01 11 /22:10

Neparanku „Žalgiriui“: Maskvos CSKA namie netikėtai krito prieš „Maccabi“

Netikėtu rezultatu penktadienio vakarą pasibaigė Eurolygos dvikova Maskvoje, kur vietos CSKA (13-5) 76:93 (24:22, 17:24, 21:18, 14:29) krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ (7-11) ekipą.
Sergio Rodriguezas
Sergio Rodriguezas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Po trijų kėlinių Izraelio klubas turėjo dviejų taškų pranašumą, bet CSKA pakilti nesugebėjo, o „Maccabi“ smogė solidžia atkarpa 10:2 ir atitrūko dviženkliu pranašumu.

Per paskutines minutes maskviečiai išsigelbėti nesugebėjo ir „Maccabi“ iškovojo labai svarbią pergalę.

Šiame mače nugalėtojų ekipoje X faktoriumi tapo Yovelis Zoosmanas, per 25 minutes pelnęs 15 taškų ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Po šios Tel Avivo komandos pergalės „Žalgiris“ nukrito į 13-ąją poziciją.

Jei Las Palmaso „Gran Canaria“ sugebėtų laimėti svečiuose prieš Vitorijos „Baskonia“, kauniečiai gali smukti dar vienu laipteliu žemyn.

CSKA: Nando De Colo (6 rez. perd.) ir Willas Clyburnas po 16, Othello Hunteris 12 (9 atk. kam.).

„Maccabi“: Yovelis Zoosmanas 15 (6 atk. kam.), Johnny O'Bryantas 14, Alexas Tyusas 12 (6 atk. kam.), DeAndre Kane'as 10.

Iš pralaimėjimų ruožo sugebėjo ištrūkti Podgoricos „Budučnost“ (4-14), namuose po labai dramatiškos kovos 75:74 (16:14, 20:28, 22:11, 17:21) sugebėjusi palaužti Stambulo „Daruššafaka“ (2-16).

„Budučnost“: Edwinas Jacksonas 18, Norrisas Cole'as 15, Coty Clarke'as ir Goga Bitadzė po 11.

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 14, Jeremy Evansas ir Oguzas Savašas po 12.