2023 02 01

Nesustabdomai du kėlinius žaidęs D.Motiejūnas nukalė pergalę Berlyne

Donatas Motiejūnas sužaidė geriausias savo sezono rungtynes ir buvo pagrindinis „Monaco“ (14-8) pergalės Berlyne kalvis. Monakiečiai Vokietijos sostinėje 102:84 (22:24, 29:12, 22:18, 29:30) sudorojo ALBA (6-16) komandą.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Nugalėtojams D-Mo per 20 minučių pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko net 25 naudingumo balus.

Ypač galingai D.Motiejūnas žaidė pirmoje rungtynių pusėje.

Jau pirmajame kėlinyje lietuvis pasižymėjo 9 taškais, o savo sėkmingą žaidimą pratęsė ir antrame ketvirtyje, kai vos per trijų minučių atkarpą suvertė dar 9 taškus ir svariausiai prisidėjo prie net 29:12 jo komandos laimėto kėlinio.

Po dviejų kėlinių D-Mo buvo pelnęs 18 taškų ir pataikęs visus metimus (5/5 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.).

Daugiau nei 20 taškų kaunietis pelnė pirmą kartą šiame sezone – prieš tai jo rezultatyvumo rekordas buvo 17 taškų į Vilerbano ASVEL krepšį.

Jo karjeros rekordas yra prieš daugiau nei dešimtmetį dar Gdynės „Asseco Prokom“ gretose pelnyti 26 taškai.

Antrą sykį iš eilės laimėjęs „Monaco“ Eurolygoje su „Barcelona“ dalinasi 3-4 vietas. ALBA, suklupusi ketvirtą kartą paeiliui, yra absoliuti turnyro autsaiderė.

ALBA: Yanni Wetzellis 17 (7/12 dvit.), Gabriele Procida 16, Christas Koumadje 11.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 22 (9/10 metimai), Mike'as Jamesas 13 (6 rez. perd.), Elie Okobo (6 rez. perd.), Jordanas Loydas (5 rez. perd.) ir Yakuba Ouattara po 12, Donta Hallas 10 (6 atk. kam.).