2020 10 14

„Olimpia“ krito Pirėjuje ir nepajėgė išlaikyti „Žalgirio“ tempo

Progą pasivyti Kauno „Žalgirį“ Eurolygos turnyrinės lentelės viršūnėje turėjusi Milano „Olimpia“ (2-1) ja nepasinaudojo – „dizaineriai“ išvykoje 75:86 (21:18, 21:18, 16:27, 17:23) krito prieš Pirėjo „Olympiakos“ (2-1), pasiekusią antrą pergalę iš eilės.
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Po pergalių prieš Miuncheno „Bayern“ ir Vilerbano ASVEL pirmąsyk suklupusi „Olimpia“ su dviem laimėjimais liko už kol kas vienintelio nepralaimėjusio ir tris pergales iškovojusio „Žalgirio“ nugaros.

Rungtynių Pirėjuje lūžis įvyko po ilgosios pertraukos.

Milanas pirmavo po dviejų kėlinių 42:36, bet Kosto Slouko vedama Graikijos komanda galingai sugrįžo po pertraukos ir sudavė smūgį varžovams – 63:58.

„Olimpia“ dar spardėsi lemiamame ketvirtyje, tačiau „Olympiakos“ arti savo varžovų neprisileido ir įtvirtino pergalę dviem tiksliais Aarono Harrisono tritaškiais paskutinėmis minutėmis.

Ryškiai šeimininkų gretose spindėjęs K.Sloukas surinko dvigubą dublį – graikas ne tik pelnė 17 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud.), bet ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Graikijos rinktinės įžaidėjas susitikimą baigė su 28 balų naudingumu.

„Olympiakos“ pirmajame ture nusileido „Žalgiriui“, bet praėjusią savaitę atsitiesė nugalėdama aršiausią savo varžovą Atėnų „Panathinaikos“.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 17 (11 rez. perd., 28 naud. bal.), Georgios Printezis (6/8 dvit.) ir Aaronas Harrisonas (4/11 trit.) po 16, Shaquielle‘as McKissicas 10.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 18 (4/8 trit.), Michaelas Rollas 16 (4/5 trit.), Zachas LeDay 10.