TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2021 02 25

„Olympiakos“ panaikino 25 taškų deficitą, bet paskutinę akimirką krito nuo M.Jameso rankos

Sugrįžusių dviejų lyderių bei dviejų naujokų pakylėta Maskvos CSKA (17-8) vienu metu Graikijoje turėjo 25 taškų persvarą, bet vos neprisivirė košės. Rusijos klubą dvikovos su Pirėjo „Olympiakos“ (11-15) pabaigoje išgelbėjo tris baudų metimus išprovokavęs Mike'as Jamesas – pergalė pasiekta 75:74 (24:12, 20:14, 15:23, 16:24).
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo šeštoji Pirėjo „Olympiakos“ nesėkmė iš eilės.

Lyg namuose tuščiuose „Taikos ir draugystės“ rūmuose Maskvos CSKA jautėsi pustrečio kėlinio, 23-ąją dvikovos minutę pirmavo 25 taškų persvara, tačiau paskutinę rungtynių minutę buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje.

Spurtą surengusi „Olympiakos“ dar iki trečiojo kėlinio pabaigos priartėjo per 8 taškus. Siautėti ėmusi Graikijos ekipa lemiamame kėlinyje, pelniusi 15 taškų be atsako, o Shaquielle'o McKissico dėjimas šeimininkus priartino per vieną metimą.

Karjeros rungtynes žaidęs Sh.McKissicas pelnė 24 taškus ir perėmė 4 kamuolius.

„Olympiakos“ po Sašos Vezenvko meitmo išsiveržė į priekį, bet tylą nutraukė Nikitos Kurbanovo baudų metimai, po kelių akimirkų itin tolimą tritaškį pridėjo ir Mike'as Jamesas.

Likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos Livio Jeanas-Charlesas dėjimu išvedė „Olympiakos“ į priekį 72:71. Taikliu metimu kitoje aikštelės pusėje atsakė Joelis Bolomboy, pataisęs komandos draugo metimą.

Georgios Printezis pataikė dvitaškį su pražanga, tačiau prametė baudos metimą.

CSKA komandą dar kartą šį sezoną išgelbėjo M.Jamesas, prieš kurį metant iš toli šeimininkai prasižengė likus 2,5 sekundės. Įžaidėjas pataikė pirmąjį baudos metimą, prametė antrąjį, bet realizavo trečiąjį.

Paskutinį metimą atliko tas pats 36-erių veteranas G.Printezis, atlikęs metimą vieną ranka. Lankas kamuolį išspjovė.

Tai buvo pirmosios M.Jamesas rungtynės po išvykos į JAV dėl šeimyninių priežasčių. Į komandą sugrįžo ir du mėnesius nerungtyniavęs Willas Clyburnas.

Naudingiausių Eurolygos krepšininkų viršūnėje žibantis M.Jamesas sugrįžimo dvikovoje žaidė 24 minutes, pelnė 15 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir užfiksavo 16 naudingumo balų.

18 minučių rungtyniavęs W.Clyburnas surinko -2 naudingumo rodiklį, pataikęs vieną metimą iš žaidimo, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydęs.

Puikiai CSKA klube debiutavo Lietuvos rinktinę lapkritį nužudęs danas Iffe Lundbergas. Gynėjo sąskaitoje – 13 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų per 26 minutes.

Pirmąsias rungtynes Maskvos ekipoje sužaidė ir skylę sudėtyje po Nikolos Milutinovo atvykęs užkamšyti Michaelas Ericas, kuris per 12 minučių pelnė 2 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 24, Saša Vezenkovas 14.

CSKA: Mike'as Jamesas 15 (6 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 14, Iffe Lundbergas 13, Joelis Bolomboy 10 (8 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti