„Olympiakos“ su epizodiniu I.Brazdeikiu startavo pergale Barselonoje

Eurolygos vicečempionas Pirėjo „Olympiakos“ reguliarųjį sezoną baigė penktas, bet jau pirmosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse perėmė iniciatyvą į savo rankas.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje 77:75 (19:18, 25:17, 17:19, 16:21) palaužė „Barcelona“ ekipą su Roku Jokubaičiu.

8-ioms minutėms į aikštę buvo išbėgęs ir „Olympiakos“ lietuvis Ignas Brazdeikis. Jam tai buvo pirmosios rungtynės po 20 dienų pertraukos.

Per jas lietuvis pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), sugriebė 2 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus, bet antroje pusėje nuo suolo nebepakilo, nors „Olympiakos“ vertėsi be susirgusio kapitono Kosto Papanikolaou.

Trečio kėlinio viduryje svečiai turėjo 13 taškų persvarą (47:60), bet dramos neišvengė. „Barca“ priartėjo iki vieno taiklaus metimo (67:69).

„Olympiakos“ vėl spurtavo (67:75), bet įspūdingą epizodą tuomet sukūrė Ricky Rubio, perėmęs kamuolį iš Thomaso Walkupo ir uždirbęs pastarajam nesportinę pražangą.

„Barca“ bandė gelbėtis (72:75), bet „Olympiakos“ pergalės nepaleido.

R.Jokubaitis per 14 minučių surinko 6 taškus (3/5 dvit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir atkovojo po 1 kamuolį bei surinko 6 naudingumo balus.

Serijoje žaidžiama iki 3 pergalių. Kitas mačas poryt vėl vyks Barselonoje, o tuomet kelsis į Pirėjų.

Reguliariajame sezone abi tarpusavio akistatas buvo laimėjusi „Barca“ (86:78 namie ir 77:68 išvykoje).

„Barcelona“: Jabari Parkeris (7 atk., 4 klaid.) ir Willy Hernangomezas (5 atk. kam.) – po 13, Alexas Abrineas 11 (3/7 trit.), Ricky Rubio 10 (7 rez. perd., 4 klaid.), ... Rokas Jokubaitis 6.

„Olympiakos“: Nigelas Williamsas-Gossas 15 (4 klaid.), Isaiah Canaanas 14 (3/7 trit.), Filipas Petruševas 12 (5 atk. kam.), Moustapha Fallas 11, ... Ignas Brazdeikis 2.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti