2014-11-13 16:46

„Panathinaikos“ ir „Crvena Zvezda“ sulaukė baudų už netinkamą sirgalių elgesį

Atėnų „Panathinaikos“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ klubai sulaukė piniginių nuobaudų už netinkamą sirgalių elgesį Eurolygos rungtynių metu.
Dimitris Diamantidis
Dimitris Diamantidis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Už tai, kad OAKA arenoje Atėnuose rungtynių su Milano „Emporio Armani“ metu sirgaliai į aikštę švietė lazeriais, „Panathinaikos“ nubaustas 6 tūkst. eurų bauda.

„Crvena Zvezda“ sulaukė 4 tūkst. eurų baudos, nes klubo sirgaliai Belgrade vykusiame mače su Pirėjo „Olympiakos“ į aikštę mėtė įvairius daiktus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą