2021 04 01

Prieš išvyką į Kauną – fantastiškas „Panathinaikos“ išsigelbėjimas

Kitos savaitės Kauno „Žalgirio“ varžovė Atėnų „Panathinaikos“ (11-20) paskutiniame sezono mače namuose iškovojo fantastišką pergalę. Odedo Kattasho auklėtiniai tuščioje OAKA arenoje panaikino 20 taškų deficitą ir per pratęsimą 86:83 (15:26, 14:20, 20:13, 19:10, 16:13) įveikė Milano „Olimpia“ (20-13) krepšininkus.
Mario Hezonja
Mario Hezonja / Euroleague.net nuotr.

Paskutines Eurolygos sezono rungtynes „Panathinaikos“ ir Kauno „Žalgiris“ sužais balandžio 8-ąją dieną, ketvirtadienį.

Galingai rungtynes pradėjusi Milano komanda jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (26:15), o 17-ąją susitikimo minutę po buvusio žalgiriečio Zacho LeDay tritaškio „dizainerių“ persvara išaugo iki rekordinės 20 taškų ribos.

Bet „Panathinaikos“ ginklų nesudėjo. Antrąją susitikimo dalį OAKA šeimininkai laimėjo 41:24, o Mario Hezonja dvitaškis kaire ranka, likus 2 sekundėms, išplėšė pratęsimą.

Tai buvo pirmasis kartas nuo rungtynių pradžios, kai dvikovos rezultatas tapo lygus.

Pratęsimo metu „Panathinaikos“ komandą į priekį patraukė aštuonis taškus pelnęs įžaidėjas Shelvinas Mackas, kuris pernai pusmetį rungtyniavo būtent Milano komandoje.

„Olimpia“ puspenktos pratęsimo minutės taškus pelnė tik nuo baudų metimų linijos.

Šį juodą ruožą nutraukė Vladimiras Micovas, pataikęs tritaškį. Kitoje atakoje Luigi Datome realizavo tris baudų metimus, o vėliau jis dar turėjo progą ištraukti antrą pratęsimą, bet jo tritaškis po netaiklių Georgios Papagiannio baudų metimų tikslo nepasiekė.

Prieš išvyką į Kauną Graikijos ekipa nutraukė trijų pralaimėjimų atkarpą.

„Panathinaikos“: Mario Hezonja 17, Benas Bentilas 16, Ioannis Papapetrou ir Georgios Papagiannis – po 14, Shelvinas Mackas 11.

„Olimpia“: Vladimiras Micovas 15, Kevinas Punteris 13, Zachas LeDay, Kalebas Tarczewski ir Shavonas Shieldsas – po 12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti