Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

R.Jokubaitį prieš rungtynes praradusi „Barca“ dramatiškai įveikė baskus

Prieš porą dienų dar Eurolygos lyderį Madrido „Real“ klubą principinėje akistatoje klupdžiusi „Barcelona“ (13-6) dabar nugalėjo ir kitą Ispanijos ekipą. Rogerio Grimau auklėtiniai savų sirgalių akivaizdoje 89:85 palaužė Vitorijos „Baskonia“ (10-9) komandą.
Janas Vesely
Janas Vesely / Scanpix Baltics/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Katalonai šiame susitikime vertėsi be Roko Jokubaičio, kurį pakirto virusas. Dėl tos pačios priežastys nežaidė ir Oscaras Da Silva, o juos pakeitė Dame'as Sarras ir 17-metis Kasparas Jakučionis. Tiesa, jaunasis lietuvis ant parketo taip ir nepasirodė.

„Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis vėl buvo labai naudingas. Jis per 31 minutę įmetė 14 taškų (4/4 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, sykį kamuolį perėmė, du kartus prasižengė, išprovokavo tris pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

„Barca“ antrajame kėlinyje buvo susikrovusi 9 taškų persvarą (34:25), bet visą ją iššvaistė, o ketvirto kėlinio pradžioje atsiliko netgi dviženkliu skirtumu – 62:73.

Vis dėlto katalonai labai greitai prisivijo varžovus – daugiausiai Jabari Parkerio ir Joelio Parros pastangomis „Barcelona“ laimėjo trijų minučių atkarpą 16:5 ir įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą 78:78.

„Baskonia“ trumpam buvo susigrąžinusi 4 taškų pranašumą (82:78), bet ketvirtajame kėlinyje dominavęs Janas Vesely įmetė net 8 taškus iš eilės ir „Barca“ perėmė kontrolę tiksint paskutinėms sekundėms – 86:82.

Markusas Howardas dar kurstė intrigą pataikydamas tritaškį, bet pratęsimą galėjęs išplėšti Chimos Moneke tolimas metimas likus 6 sek. buvo labai netaiklus ir „Barca“ triumfavo, tvirtai laikydama trečiąją vietą Eurolygos lentelėje.

„Barcelona“: Janas Vesely 23 (8/11 dvit., 28 naud. bal.), Jabari Parkeris 17 (4/9 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Willy Hernangomezas 16, Tomašas Satoransky 10 (9 atk. kam.).

„Baskonia“: Markusas Howardas 21 (5/13 trit.), Tadas Sedekerskis 14 (6 atk. kam.), Matthew Costello 11, Codi Milleris-McIntyre'as 10 (7 rez. perd.).

Standings provided by Sofascore

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną