Tiesiogiai
Tiesiogiai
2026-06-23 13:10

Šaro „Fenerbahče“ tarė „sudie“ dviem Eurolygos čempionams

Stambulo „Fenerbahče“ oficialiai atsisveikino su daugybę titulų klube iškovojusiais gynėju Devonu Hallu ir vidurio puolėju Khemu Birchu.

Abu žaidėjai komandą papildė 2024 m. vasarą ir per du sezonus padėjo „Fenerbahče“ sykį laimėti Eurolygą, po du kartus triumfuoti Turkijos čempionato ir taurės kovose.

30-metis D.Hallas praėjusiame sezone Eurolygoje per 25,4 minutės rinko po 10,6 taško, 3,7 atkovoto kamuolio ir 3 rezultatyvaus perdavimo.

Ypač svariai jis prisidėjo prie Stambulo ekipos triumfo 2025 m. Eurolygos finalo ketverte: pusfinalyje į Atėnų „Panathinaikos“ krepšį įmetė 18 taškų, o finale „Monaco“ ekipai atseikėjo 13 taškų bei pretendavo į naudingiausio finalo ketverto krepšininko apdovanojimą.

33-ejų Kh.Birchas praėjusiame sezone Eurolygoje per daugiau nei 16 minučių rinko po 3,9 taško ir 4 atkovotus kamuolius.

Geriausią sezono ir karjeros mačą kanadietis sužaidė ketvirtosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“, kai pelnė 21 tašką, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą