2020 10 14

Serbijos spauda: geresnis „Žalgiris“, į bedugnę nustumta „Crvena Zvezda“ ir pasvarstymai dėl 20:0

Serbijos sporto apžvalgininkai po antradienio Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Kauno „Žalgirio“ mačo pripažino – 75:69 pergalę šventę Lietuvos čempionai buvo geresni. Serbų spaudoje akcentuojamas paskutinis kėlinys, dvitaškių pataikymas ir neįprasta situacija, į kurią „Raudonoji žvaigždė“ gali papulti jau ketvirtadienį.

Vienas didžiausių Serbijos naujienų portalų „Blic“ akcentavo, kad beveik tuščias ketvirtas kėlinys, per kurį „Crvena Zvezda“ pelnė vos 9 taškus, ir nustūmė juos į bedugnę.

„Žalgirio“ komanda buvo geresnė Belgrade, kur raudonai balti tikrai galėjo padaryt daugiau“, – konstatavo apžvalgininkas.

Lemiamu „Blic“ vadino paskutinį kėlinį, kurio metu „Crvena Zvezda“ niekaip nesugebėjo pelnyti taškų.

„Lekavičius buvo kaltininkas to, kad Saša Obradovičius pyko ant savo auklėtinių pirmoje rungtynių pusėje. Jis gerai atrodė ir puolime, ir gynyboje“, – gynėją gyrė „Blic“.

„Žalgiris“ daugiau rėmėsi žaidimu arčiau krepšio ir prasiveržimais, kurie ir padarė skirtumą. Jie nulėmė rungtynes po krepšiu, o ne tritaškiais, ko nesugebėjo „Zvezda“, – analizavo „Blic“.

„Sportske.net“ žurnalistas Aleksandras Obrenovičius savo rašinį apie „Žalgirio“ pergalę pavadino: „Zvezda“ neturėjo amunicijos ir antrą kartą krito Eurolygoje.“

„Žalgiris“ buvo geresnis nei Sašos Obradovičiaus komanda“, – neabejojo A.Obrenovičius.

Daug klaidų ir pramestų metimų „Sportske.net“ žurnalistas akcentavo ketvirtajame kėlinyje, taip pat ir gerą abiejų komandų gynybą.

„Hallas sugebėjo įnešti daug intrigos, likus žaisti pusantros minutės, kai rezultatas tapo 67:69, tačiau Obradovičiaus auklėtiniai nesugebėjo visiškai perlaužti rungtynių, o svečiai jas uždarė prie baudų metimo linijos“, – rašė A.Obrenovičius.

„Sportklub.rs“ apžvalgininkas Saša Ozmo pažymėjo, kad „Žalgiris“ kol kas yra nepralaimėjęs naujajame Eurolygos sezone.

„Zvezda“ liko be idėjų ketvirtame kėlinyje, „Žalgiris“ šventė pergalę“, – rašė S.Ozmo.

„Paskutiniajame kėlinyje „Zvezda“ buvo visiškai nekūrybinga atakoje“, – pabrėžė žurnalistas.

„Novosti.rs“ publikacijoje apie „Žalgirio“ pergalę pažymėjo, jog serbai sumokėjo kainą už prastą dvitaškių pataikymą.

„Tikrai nematėme gražaus krepšinio neįprastame ketvirtajame kėlinyje. Daugiau nei penkias minutes rezultatas buvo 62:69“, – pabrėžė „Novosti.rs“.

Ognjenas Dobričius, į „Žalgirio“ krepšį įmetęs tris taškus per 11 minučių, akcentavo gerą Martino Schillerio auklėtinių gynybą.

„Jie gerai pradėjo rungtynes, gerai pasiruošė žaisti prieš mūsų sistemas. Jie žinojo, ką daro, visas 40 minučių. Ketvirtame kėlinyje nepelnėme taškų penkias ar šešias minutes, tai kainavo mums pergalę. Varžovai žaidė geriau nei mes ir nusipelnė laimėti“, – sakė O.Dobričius.

Vis tik dauguma Serbijos krepšinio naujienų sekcijų trečiadienio rytą svarsto, ar tik nebus „Crvena Zvezda“ apdovanota pergale 20:0 ketvirtadienį. Belgrado komanda turi žaisti prieš Vilerbano ASVEL komandą, kurios antradienio rungtynės taip ir neįvyko dėl naujų COVID-19 atvejų ekipoje.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti