2023 01 31

Sh.Napiero debiutu pažymėtame mače – puikus R.Giedraitis ir tuščias T.Sedekerskis

Shabazzo Napiero debiutu pažymėtoje dvikovoje Milano „Olimpia“ (7-15) rezultatu 89:83 (18:17, 22:17, 22:26, 27:23) įveikė dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (12-10) ekipą.

Ketvirtajame kėlinyje Rokas Giedraitis įskraidino ketvirtąjį savo tritaškį, išlyginusį mačo rezultatą 72:72, tačiau likęs laikas priklausė Milano „Olimpia“ ekipai.

Paskutine Eurolygos komanda buvusi Ettore Messinos kariauna nutraukė penkių pralaimėjimų atkarpą.

Spindėjęs R.Giedraitis vien per trečiąjį kėlinį pelnė 10 taškų, o iš viso per 34 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Dvikova nenusisekė kitam lietuviui Tadui Sedekerskiui, kuris per 11 minučių taškų nepelnė ir mačą baigė su -1 efektyvumo rodikliu.

Milano ekipoje solidžiai debiutavo ir Kauno „Žalgirio“ radare buvęs Shabazzas Napieras. Įžaidėjas per 18 minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir užfiksavo 11 naudingumo balų.

Kovą dėl atšokusių kamuolių „dizaineriai“ laimėjo 39:26.

„Olimpia“: Timothe'as Luwawu-Cabarrot 17 (3/4 trit.), Johannesas Voigtmannas 16 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Billy Baronas 11 (1/6 trit.), Shabazzas Napieras 10.

„Baskonia“: Dariusas Thompsonas 19, Markusas Howardas (2/10 trit.) ir Rokas Giedraitis – po 18 (4/6 trit., 7 atk. kam.), Matthew Costello 12.