TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Varžovų puolėjas sprogo rezultatyvumu, bet pergale džiaugėsi Šaras

Vilerbano ASVEL (5-19) puolėjas sužaidė vieną geriausių pirmųjų rungtynių pusių šiame sezone, bet pergalės jo komandai tai neatnešė. Prancūzijoje triumfavo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (15-9) – 83:73 (16:18, 23:24, 28:14, 16:17).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

M.Scottas buvo praktiškai nesulaikomas iki ilgosios pertraukos. Amerikietis pelnė net 21 tašką ir surinko 22 naudingumo balus, o jo komanda įpusėjus mačui pirmavo 42:39.

Vis dėlto antroje rungtynių pusėje situaciją kontroliavo „Fenerbahče“.

Trečiąjį kėlinį svečiai iš Stambulo pradėjo atkarpa 23:10 ir susikrovė dviženklį pranašumą (62:52).

Paskutiniame ketvirtyje ASVEL buvo kelis sykius priartėjęs iki 7 taškų, bet perlaužti rungtynių eigos nesugebėjo, o Šaro komanda užtikrintai laimėjo susitikimą ir iškovojo 15-ąją pergalę.

Iki ilgosios pertraukos liepsnojęs M.Scottas rungtynes užbaigė su 26 taškais (8/13 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), 7 atkovotais kamuoliais ir 23 naudingumo balais. Tai – jo naujas karjeros rezultatyvumo rekordas Eurolygoje.

„Fenerbahče“ antrame ture iš eilės į priekį tempė Johnathanas Motley. Aukštaūgis šįkart suvertė 24 taškus (8/12 dvit., 8/9 baud.) ir surinko 24 naudingumo balus. Praėjusią savaitę į Bolonijos „Virtus“ krepšį jis įmetė 23 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Fenerbahče“ po šios pergalės pakilo į ketvirtąją vietą, ASVEL yra paskutinis.

ASVEL: Mike'as Scottas 26 (8/13 dvit., 7 atk. kam.), Parisas Lee 18 (5/16 met.).

„Fenerbahče“: Jonathanas Motley 24 (8/12 dvit., 8/9 baud.), Scottie Wilbekinas 17 (5/9 trit.), Amine'as Noua 11 (7 atk. kam.).