2021 10 08

„Žalgirio“ laukianti Thomaso Walkupo kompanija sutvarkė ir „Real“ ekipą

Eurolygos atidarymo rungtynėse namuose sudaužiusi Vitorijos „Baskonia“ ekipą, Pirėjo „Olympiakos“ (2-0) antrajame ture sutvarkė ir antrąjį varžovą iš Ispanijos. Thomaso Walkupo atstovaujama komanda savų žiūrovų akivaizdoje 74:68 (13:10, 22:26, 19:16, 20:16) įveikė Madrido „Real“ (1-1) krepšininkus.
Thomasas Walkupas
Thomasas Walkupas / Euroleague.net

Lemiamą spurtą Pirėjo krepšininkai atliko ketvirtajame kėlinyje, kurį „Olympiakos“ pradėjo turėdama 2 taškų persvarą, o prie to stipriai prisidėjo buvęs žalgirietis Thomasas Walkupas.

Trejus metus Kaune praleidęs amerikietis atliko tris rezultatyvius perdavimus iš eilės Sasha Vezenkovui, Giannouliui Larentzakiui ir Hassanui Martinui, kurių devyni taškai be atsako leido įgyti rekordinę tuo metu 9 taškų persvarą.

Likus minutei iki rungtynių pabaigos ir turint 6 taškų pranašumą, Th.Walkupas protingai korpusu uždengė kamuolį bei išprovokavo į jį įsirėžusio „Real“ įžaidėjo Nigelo Williamso-Gosso pražangą, tačiau prametė abu baudų metimus.

Kitoje aikštelės pusėje retą svečių tritaškį (iš viso – vos 3 iš 24) pataikė Thomasas Heurtelis, bet rungtynes šeimininkų naudai uždarė nenuilstantis bulgaras Sasha Vezenkovas.

Solidžia gynyba ir geru žaidimo organizavimu pasižymėjęs Thomasas Walkupas ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 2 taškus (1/3 dvit. 0/3 trit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo kartą ir užfiksavo 5 efektyvumo balus.

Jau kitą penktadienį Taikos ir draugystės stadione Atėnuose lankysis dviem pralaimėjimais sezoną pradėjęs ir su Martinu Schilleriu išsiskyręs Kauno „Žalgiris“.

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 16 (10 atk. kam.), Tyleris Dorsey 12, Kostas Papanikoloau ir Kostas Sloukas – po 9.

„Real“: Nigelas Williamsas-Gossas 16, Walteris Tavaresas 15 (3 blk, 24 naud. bal.), Guerschonas Yabusele ir Thomasas Heurtelis – po 7.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti