Nuo 2023 metų Eurolygos vadovo pareigas užimantis Paulius Motiejūnas turėtų trauktis.
Taip praneša Graikijos portalas gazzetta.gr.
Rašoma, kad 44 metų kaunietis turėtų pasitraukti per kelis mėnesius.
„Panašu, kad Paulius Motiejūnas yra ant išėjimo slenksčio, nes jo pakeitimo procesas jau vyksta kurį laiką, – rašo gazzetta.gr. – Tiksliau sakant, bus sudarytas komitetas su kai kurių klubų atstovais, kurie dirba pasirenkant naują vadovą.“
Anot gazzetta.gr jau yra praėję keli darbo pokalbiai ir atrinkti du patyrę kandidatai, sukaupę patirties Europos sporto versle.
Kol kas kandidatai tapti P.Motiejūno įpėdėniais neįvardinami, bet jie gali būti pristatyti kito mėnesio pabaigoje, kai vyks kitas Eurolygos klubų susirinkimas.
„Reikia pažymėti, kad Paulius Motiejūnas, kurio kontraktas galioja iki vasaros, nežino apie visą procesą, nes jis laikomas paslaptyje“, – rašo gazzetta.gr.
Anot šio portalo, Eurolygos klubai norėtų, kad Eurolygos vadovas neturėtų ryšio nė su vienu klubu, o kaip žinia, P.Motiejūnas buvo ilgametis Kauno „Žalgirio“ vadovas.
Taip pat siekiama, kad naujas vadovas turėtų didesnę sporto verslo patirtį.
15min primena, kad pastaruoju metu Europos krepšinyje vyksta svarbūs procesai dėl „NBA Europe“ – kuriama nauja lyga, kuri gali tapti svarbia konkurente Eurolygai.
P.Motiejūnas nesyk yra kvietęs NBA susitarti, bet kol kas susitarimo nėra.
NBA atstovai vilioja ir kai kurias Eurolygos komandas, bet dauguma jų yra pasirašiusios ilgametes sutartis žaisti elitiniame Europos krepšinio turnyre, kuriame daug metų žaidžia ir Kauno „Žalgiris“.
