2018 09 20

A.Gudaitis ir M.Kuzminskas padėjo Milano „Olimpia“ nugalėti „Maccabi“

Zadare prasidėjusiame draugiškame krepšinio turnyre Milano „Olimpia“ 80:75 (22:19, 20:22, 18:14, 20:20) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.
Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas
Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Milano klubas pirmavo didžiąją rungtynių dalį, bet Tel Avivo ekipa atgaivino intrigą ketvirtajame kėlinyje.

Likus žaisti tris minutes svarbų dėjimą atliko Artūras Gudaitis, išvedęs Milano klubą į priekį 76:73. Pergalę įtvirtino Mike'o Jameso dvitaškis ir Nemanja Nedovičiaus baudos metimai.

Iš viso A.Gudaitis per beveik 22 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvitašk., 6/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir padarė keturias klaidas.

Mindaugas Kuzminskas per 15 minučių pelnė 6 taškus (0/1 dvitašk., 1/3 tritašk., 3/4 baud.), atkovojo du kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Milano klubui tai paskutinis turnyras prieš sezono pradžią. Šeštadienį Milano ekipa sužais su Stambulo „Fenerbahče“.

Kroatijos mieste vykstantis krepšinio turnyras sutraukė net penkias Eurolygos komandas ir Kinijos čempionus „Liaoning Leopards“.

„Olimpia“: M.Jamesas 20, N.Nedovičius 13, A.Gudaitis 12.

„Maccabi“: S.Wilbekinas 15, J.OBriantas 12, J.Cohenas 11, A.Caloiaro 10.