Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2022 02 13

A.Juškevičiaus vedama „Parma“ pratęsė pergalių seriją VTB Vieningoje lygoje

Permės „Parma“ (7-4) sekmadienio popietę į VTB Vieningosios lygos mūšį stojo be vieno lietuvio, tačiau tai nesutrukdė Rusijos klubui namuose patiesti Talino „Kalev/Cramo“ (3-10) krepšininkų – pergalė iškovota rezultatu 78:74 (22:21, 19:19, 13:12, 24:22).
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / VTB nuotr.

Kazys Maksvytis šiose rungtynėse negalėjo remtis Eigirdo Žukausko paslaugomis, tačiau už savo tautietį dvigubai atidirbo Adas Juškevičius, tapęs rezultatyviausiu savo komandos krepšininku.

Taikliarankis gynėjas per 24 minutes pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit., 4/8 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, blokavo 1 metimą ir surinko 15 naudingumo balų.

Ketvirtajame kėlinyje netikėtai spurtavę svečiai iš Estijos likus 3,5 min. dar turėjo 6 taškų pranašumą (70:64), tačiau lemiamą rungtynių atkarpą „Parma“ laimėjo 14:4 ir iškovojo jau ketvirtą pergalę paeiliui VTB Vieningoje lygoje.

Po šio laimėjimo Rusijos klubas turnyrinėje lentelėje pakilo į penktą poziciją.

Permės „Parma“: Adas Juškevičius 16, Mareks Mejeris 14, Jeremiah Hillas 13.

Talino „Kalev/Cramo“: Donovanas Jacksonas 22, Silas Melsonas 15, Ojars Silinš 12, Kristjanas Kitsingas 10.