2022 11 29

A.Kulboka ir E.Bendžius žaidė galingai Europos turnyrų rungtynėse

Lietuvos puolėjai Arnoldas Kulboka ir Eimantas Bendžius buvo vieni savo komandų lyderių atitinkamai Europos taurės ir FIBA Čempionų lygos rungtynėse.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / FIBA nuotr.

A.Kulbokos atstovaujamas Patrų „Promitheas“ (4-2) namuose 83:98 (17:27, 19:17, 27:25, 20:29) nusileido Ankaros „Turk Telekom“ (5-1).

Lietuvis žaidė beveik be keitimų – 37 minutes ir 52 sekundes – bei įmetė 19 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

nuotr. ltu.basketball/facebook.com/Arnoldas Kulboka

Patrų ekipai daugiau taškų – net 30 – pelnė Joe Youngas (3/9 dvit., 4/8 trit., 12/12 baud.), surinkęs net 34 naudingumo balus.

Turkijos klubui 24 taškus surinko Axelis Bouteille.

Nepaisant nesėkmės, Graikijos komanda išlieka pirmajame Europos taurės B grupės ketverte.

E.Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (1-3) 82:78 (19:14, 21:16, 23:25, 19:23) nugalėjo Salonikų PAOK (1-3).

Lietuvis buvo rezultatyviausias komandoje – per 26 minutes jis sumetė 18 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, vieną kamuolį perėmė, padarė tris klaidas ir surinko 24 naudingumo balus.

Pirmą pergalę pasiekusiai Italijos ekipai dvigubą dublį surinko De'Shawnas Stephensas – 15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

PAOK klube sėkmingiausiai žaidė Jalenas Riley – 20 taškų ir 5 tritaškiai iš 12.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas