2020 09 27

A.Kulboka nesugebėjo nustebinti Š.Jasikevičiaus, o „Barca“ toliau žygiuoja pergalingai

Bilbao „RETAbet“ (0-3) klube rungtyniaujantis lietuvis Arnoldas Kulboka tūnojo savo paties šešėlyje, o taikliarankio puolėjo atstovaujamas klubas svečiuose 64:82 (17:18, 16:21, 17:26, 14:17) neprilygo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai „Barcelona“ (3-0) komandai.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / „Twitter“ nuotr.

Baskai savo oponentams priešinosi lygiai kėlinį – pačioje pirmojo ketvirčio pabaigoje į priekį išsiveržusi „Barcelona“ nebesidairė atgal ir visą likusį rungtynių laiką buvo lyderiaujančios komandos pozicijoje.

Trečiajame kėlinyje Šaro auklėtiniai greitai įgijo dviženklį pranašumą, o per paskutines 10 minučių buvęs Kauno „Žalgirio“ pergalių architektas galėjo pataupyti lyderius artėjančioms Eurolygos rungtynėms ir išbandyti įprastai mažiau pasireikšti gaunančius krepšininkus.

Šiame mače Š.Jasikevičius pagaliau sulaukė po traumos sugrįžusio Cory Higginso. Amerikietis ant parketo praleido 21 minutę ir iš žaidimo prametė tik vieną sykį – pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 3/3 trit., 1/1 baud.).

Už amerikietį katalonų gretose rezultatyviau rungtyniavo tik vengras Adamas Hanga, kurio sąskaitoje 13 taškų.

Kitoje barikadų pusėje A.Kulboka žaidė 20 minučių, tačiau prametė visus 3 dvitaškius, abu mestus tritaškius, atkovojo 2 kamuolius, tačiau mačą baigė su -5 naudingumo balais.

„Barcelona“: Adamas Hanga 13 (2/2 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam., 15 naud. bal.), Cory Higginsas 12 (3 per. kam., 17 naud. bal.), Alexas Abrinesas (3/3 dvit.) ir Thomasas Heurtelis (4 atk. kam., 7 rez. perd., 6 per. kam., 22 naud. bal.) po 9.

Bilbao „RETAbet“: Jaylonas Brownas 15 (3/5 trit., 17 naud. bal.), Jonathanas Rousselle 9 (6 rez. perd., 15 naud. bal.).

Katalonijos taurės ir Ispanijos Supertaurės finalus pralaimėjusi Š.Jasikevičiaus kariauna ACB pirmenybėse žengia be pralaimėjimų.

Ketvirtadienį „Barca“ stos prie Eurolygos starto linijos, kuomet namuose priims Maskvos CSKA.