2019 01 31

Ado Juškevičiaus „Nanterre 92“ ekipa paskendo per pratęsimą

Adas Juškevičius buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje, tačiau „Nanterre 92“ ekipa namuose Čempionų lygos rungtynėse per pratęsimą 80:89 (21:19, 13:20, 19:12, 21:23, 6:15) suklupo prieš Venecijos „Umana Reyer“ klubą.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / FIBA nuotr.

A.Juškevičius per 25 minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė, perėmė kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus. Lietuviui būnant aikštėje, jo komanda pelnė 8 taškais daugiau nei svečiai.

Neišgelbėjo Nantero klubo ir 25 taškus surinkęs Jeremy Senglinas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 sekundėms pratęsimą dvitaškiu išplėšė svečių žaidėjas Andrea De Nicolao.

Prancūzijos komanda per 5 papildomas minutes praleido net 15 taškų.

„Nanterre 92“ krepšininkai pataikė vos 4 tritaškius iš 24, tai – 17 proc. tikslumas.

Nugalėtojų gretose su 18 taškų rezultatyviausias buvo Mitchellas Wattas, o produktyviausiai žaidė Julyanas Stone'as, pelnęs 15 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 27 naudingumo balai.

Likus vienerioms rungtynėms iki grupių etapo pabaigos Nantero komanda su 7 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais yra 5-oje vietoje, tačiau dar turi vilčių įšokti į kito etapo traukinį.

„Nanterre 92“: J.Senglinas 25, A.Juškevičius 12.

„Umana Reyer“: M.Wattas 18, J.Stone'as 25 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), M.Haynesas 12.