2012-02-07 19:13

„Alba“ treneris Gordonas Herbertas: esame beveik to paties lygio komanda kaip „Lietuvos rytas“

Nors Berlyno „Albos“ klubas Europos taurės „Last 16“ etape kol kas neturi nė vienos pergalės, Vokietijos vicečempionai nelaidoja savo galimybių patekti į kitą etapą. Anot „Albos“ vyriausiojo trenerio Gordono Herberto, jo auklėtiniai beveik niekuo nenusileidžia Vilniaus „Lietuvos rytui“, su kuriuo kovos antradienį vakare.
Rungtynių akimirka
„Albos“ vyriausiasis treneris Gordonas Herbertas. / Tomo Lukšio/BFL nuotr.

„Kai dvi beveik to paties lygio komandos susitinka aikštelėje, lemiamais gali tapti keli laisvi metimai ir lengvi taškai. Privalome neleisti varžovams atlikti tiek daug lengvų metimų, kaip praėjusią savaitę Vilniuje“, – prieš rungtynes teigė G.Herbertas.

Jo auklėtiniai prieš savaitę Vilniuje su „Lietuvos rytu“ lygiai kovojo tris kėlinius, tačiau subyrėjo paskutiniajame – 86:75.

„Albai“ ši nesėkmė buvo trečioji per tiek pat žaistų mačų L grupėje. Dar vienas pralaimėjimas nubrauktų ir paskutines Vokietijos klubo viltis patekti į kitą Europos taurės etapą.

Mūsų situacija grupėje – sudėtinga, tačiau tai nėra priežastis nuleisti rankas, – sakė M.Simonovičius.

„Mes vis dar turime šansų žaisti ketvirtfinalyje. Mūsų situacija grupėje – sudėtinga, tačiau tai nėra priežastis nuleisti rankas. Ypač mūsų sirgalių akivaizdoje. Nuo pirmos iki paskutinės minutės turime atiduoti 150 procentų jėgų“, – pridūrė „Albos“ puolėjas Marko Simonovičius.

Vokietijos čempionus ir jų sirgalius gyrė ir „Lietuvos ryto“ gynėjas Renaldas Seibutis. „Prieš savaitę Vilniuje laimėjome labai sunkiai. „Alba“ yra tikrai gera ekipa, kuri turi savo žaidimo stilių – su greitais ir tiksliais gynėjais. Be to, girdėjau, kad „Albos“ sirgaliai yra tarsi išprotėję“, – teigė R.Seibutis.

Du mačus iš trijų „Last 16“ etape laimėjusiam „Lietuvos rytui“ pergalė antradienį sutvirtintų šansus patekti į kitą Europos taurės etapą – užimti vieną iš dviejų pirmųjų L grupės vietų – ir R.Seibutis neslėpė šio tikslo. „Kaip visada, mes sieksime pergalės, kuri mums yra desperatiškai reikalinga“, – pridūrė vienas „Lietuvos ryto“ lyderių.

Grupė L
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Lokomotiv Kuban 3 2 1 +18
2. Lietuvos rytas 3 2 1 +6
3. Benetton 3 2 1 0
4. ALBA 3 0 3 -24

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą