2018 12 18

Be šansų: „Lietkabelis“ namuose gavo antausį nuo „Hapoel“

FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose Panevėžio „Lietkabelis“ nuturėjo šansų 70:97 (26:26, 15:30, 16:24, 13:17) prieš Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.
Mindaugas Kupšas
Mindaugas Kupšas / FIBA nuotr.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 26:26, bet antrąjį kėlinį „Hapoel“ pradėjo spurtu 10:2 ir prieš pertrauką įgijo 15 taškų pranašumą 56:41.

Trečiajame kėlinyje praraja tarp komandų tik gilėjo ir ketvirtajame pasiekė 29 taškus.

Itin prastai atakavęs „Lietkabelis“ pataikė tik 5/25 tritašk. ir 27/71 dvitašk.

Mindaugas Kupšas per du kėlinius pelnė net 17 taškų, bet po pertraukos sustojo. 12 taškų pridėjo Simas Jasaitis.

Panevėžio klubas nesusitvarkė su 19 taškų pelniusiu Jamesu Feldeinu ir 16 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikusiu Tamiru Blattu.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje „Hapoel“ triumfavo 81:67.

Šeštą pralaimėjimą patyręs „Lietkabelis“ C grupėje užima penktą vietą.

Septintą pergalę pasiekęs Jeruzalės klubas pakilo į pirmą vietą.

„Lietkabelis“: M.Kupšas 17, S.Jasaitis 12, V.Kariniauskas 10.

„Hapoel“: J.Feldeine'as 19, T.Blattas ir T.Thomasas po 16.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti