2016 01 17

BWBL: „Sūduva“ antrą kartą įveikė „Horizont-RCOR“ komandą

Marijampolės „Sūduva“ Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate toliau žygiuoja pergalingai. Marijampolietės išvykoje nugalėjo „Horizont-RCOR“ komandą rezultatu 66:52 (18:12, 14:14, 21:13, 13:13) bei įsirašė septintąją pergalę pirmenybėse. „Sūduva“ ir toliau išlieka vienvalde A grupės lydere.
Iveta Šalkauskė
Iveta Šalkauskė / Sūduvos nuotr.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Sūduva“, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui rungtynes spurtu 0:9. Šeimininkės sugebėjo stabilizuoti padėtį, bet po pirmojo kėlinio vis tiek rezultatu 12:18 pirmavo „Sūduva“. Iki didžiosios pertraukos laikėsi panašus rezultatas, o ilsėtis komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 26:32, žyminčiam trapią „Sūduvos“ persvarą.

Po pertraukos „Sūduva“ ėmė tolti ir įgijo 12 taškų persvarą (28:42). Vėliau ši persvara tapo rekordinė, „Sūduva“ įpusėjus kėliniui jau turėjo 16 taškų pranašumą 32:54. Minskietės savo deficitą šiek tiek sumažino, bet apie pergalę pagalvoti nepavyko.

„Sūduva“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (33 prieš 24) bei daug geriau metė dvitaškius – 58.8 % pataikymas prieš 45 %.

„Horizont-RCOP“ (1 pergalė/4 pralaimėjimai): Miriam Uro-Nilie 12 tšk., Viktorija Lednik 11, Francisca Donders 11, Galina Šilovič 10 (6 atk. kam.).

„Sūduva“ (7 pergalės/0 pralaimėjimų): Iveta Šalkauskė 16 (13 atk. kam., 38 naud. b.), Neringa Skadaitė 9, Sandra Baliutavičiūtė 8, Greta Tamašauskaitė 6, Laura Svarytė 6 (7 atk. kam.).