25-erių krepšininkas finale prieš Izmiro „Pinar Karsiyaka“ žaidė tik 3 minutes ir taškų nepelnė, bet jo komanda laimėjo 63:59 ir triumfavo turnyre antrus metus iš eilės.
Dar tą pačią naktį Ispanijos komanda pabandė palikti Žemutinį Naugardą, kur ir vyko finalo aštuoneto varžybos, tačiau į Burgosą grįžo nepilna „CB Miraflores“ sudėtis.
Kaip pranešė Burgoso klubas, M.Salašas nepraėjo pasų kontrolės po to, kai pasirodė pranešimas apie jo neatliktą karinę tarnybą Baltarusijoje.
Nors M.Salašas yra atleistas nuo jos dėl profesionalaus krepšininko statuso, rusai nepraleido žaidėjo į lėktuvą ir jam teko likti Žemutiniame Naugarde.
Kol baltarusio komandos draugai skrido atgal į Ispaniją, M.Salašui teko praleisti papildomą naktį viešbutyje. Tikimasi, kad leidimą grįžti į Ispaniją baltarusis gaus artimiausiomis dienomis.
206 cm ūgio puolėjas čempioniškame Čempionų lygos sezone sužaidė 13 rungtynių, kuriose vidutiniškai rinko po 3,9 taško ir 2,3 atkovoto kamuolio.
Įdomu tai, kad praėjusią savaitę su panašiomis problemomis Žemutiniame Naugarde susidūrė ir kartvelas Giorgis Šermadinis, kai su savo atstovaujama Tenerifės „Lenovo“ ekipa atvyko į Rusijos miestą.
Jei visi kiti komandos žaidėjai buvo praleisti ir galėjo vykti į viešbutį, tai kartvelas užstrigo pasų kontrolėje ir buvo priverstas naktį praleisti ant sofos oro uoste.
