2019 11 12

Čempionų lyga: „Neptūno“ pergalių serija nutrūko Bonoje

Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) iš Vokietijos grįžta su pralaimėjimu. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai Čempionų lygos rungtynėse Bonoje 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) krito prieš „Telekom Baskets“ (3-2) krepšininkus.
Rungtynių akimirka / FIBA nuotr.

Uostamiesčio ekipos problemos prasidėjo jau pirmajame ketvirtyje. Deividas Gailius susilaukė nesportinės pražangos, „Neptūnas“ suklydo 7 kartus, o deficitas pasiekė dviženklę ribą – 18:29.

Antrajame kėlinyje nesportine pražanga nubaustas buvo ir Osvaldas Olisevičius. Iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiai suklydo 11 kartų, tikslą pasiekė vos 3 tritaškiai iš 16. Po dviejų kėlinių „Neptūno“ atsilikimas siekė 21 tašką – 33:54.

„Neptūno“ klaidos tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, o po dviejų „Telekom Baskets“ puolėjo Yormano Polaso Bartolo tritaškių Klaipėdos ekipos deficitas pasiekė rekordinę 24 taškų ribą – 53:74.

Lemiamą šturmą T.Rinkevičiaus kariauna surengė lemiamame ketvirtyje. Pirmiausia Tomas Delininkaitis ir Osvaldas Olisevičius smeigė po tritaškį, kiek vėliau po dvitaškį pridėjo Žygimantas Janavičius ir Andre Williamsonas – „Neptūnas“ priartėjo 77:88.

Vis dėlto tai buvo arčiausia, kiek klaipėdiečiai sugebėjo priartėti. Nesėkme paženklintame mače „Neptūno“ krepšininkai pataikė 9 tritaškius iš 26 (34,6 proc.) bei suklydo 17 kartų.

Kitas rungtynes uostamiesčio krepšininkai žais artėjantį sekmadienį, lapkričio 17-ąją prieš Antano Sireikos treniruojamus „Šiaulius“.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16 (8 atk. kam., 2 blk., 20 naud. bal.), Tadas Sedekerskis (4/4 dvit., 3 per. kam., 5 rez. perd., 21 naud. bal.) ir Andre Williamsonas (6/8 dvit., 5 atk. kam., 19 naud. bal.) po 12, Matas Jogėla 11 (5 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 10.

„Telekom Baskets“: Stephenas Zimmermanas 19 (7/10 dvit.), Martinas Breunigas ir Benjaminas Simonsas po 13, Yormanas Bartolo ir Anthony DiLeo (8 rez. perd.) po 11.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius