2022 06 09

Eurolygos čempionus sutaršiusi „Fenerbahče“ jau užuodžia Turkijos titulą

Stambulo „Fenerbahče“ atsidūrė per žingsnį nuo Turkijos lygos čempionų titulo. Aleksandro Džordževičiaus treniruojama komanda įtikinamai laimėjo ir antrąsias finalo serijos rungtynes.
Janas Vesely
Janas Vesely / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Fenerbahče“ namuose 93:78 (18:20, 36:12, 20:17, 19:29) nugalėjo Eurolygos čempionus Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

„Kanarėlės“ laimėjo ir pirmąjį susitikimą (85:76), tad dabar serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0. Trečiasis susitikimas šeštadienį vyks „Anadolu Efes“ namų aikštėje.

Antrajame susitikime lemtingu tapo antrasis kėlinys. Jį „Fenerbahče“ pradėjo pelnydama net 18 taškų iš eilės ir laimėjo ketvirtį net 36:12, o įpusėjus rungtynėms pirmavo 56:32.

Po ilgosios pertraukos A.Džordževičiaus komandos pranašumas buvo pasiekęs net 28 taškus (70:42), o priartėti Ergino Atamano vyrams pavyko tik kiek sėkmingiau sužaidus ketvirtąjį kėlinį.

Antrajame serijos susitikime „Fenerbahče“ pavyko „uždaryti“ varžovų lyderius. Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius kartu sudėjus pelnė tik 17 taškų ir pataikė vos 5 metimus iš 16.

„Fenerbahče“ bando susigrąžinti titulą, kurį pastarąjį kartą iškovojo dar 2017-2018 m. sezone. 2018-2019 ir 2020-2021 m. sezonuose triumfavo „Anadolu Efes“, o 2019-2020 m. sezonas buvo nebaigtas dėl COVID-19 pandemijos.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius ir Janas Vesely (8 atk. kam.) po 18, Tarikas Biberovičius 17, Nando De Colo 16, Devinas Bookeris 13.

„Anadolu Efes“: Elijah Bryantas 19, Bugrahanas Tunceras 12, Shane'as Larkinas 10 (5 rez. perd.).