Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2021 02 04

Europos taurėje tik stebuklas gali išgelbėti lietuviškąją „Lokomotiv“: „Toks gyvenimas“

Viena Europos taurės turnyro favoričių laikyta lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv“ paskutinėmis sekundėmis skaudžiai krito Belgrade ir kovoje dėl atkrintamųjų tapo priklausoma nuo varžovų malonės.
Mantas Kalnietis, Jevgenijus Pašutinas ir Mindaugas Kuzminskas
Mantas Kalnietis, Jevgenijus Pašutinas ir Mindaugas Kuzminskas / VTB-League.com nuotr.

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Rusijos ekipa iššvaistė 18 taškų pranašumą bei 69:71 (24:22, 24:13, 8:17, 13:19) nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Pergalingą metimą Serbijos ekipos gynėjas Joshua Perkinso pelnė likus 4 sekundėms iki susitikimo pabaigos.

Tai buvo trečioji Jevgenijaus Pašutino auklėtinių nesėkmė „Top 16“ etape per ketverias žaistas rungtynes. Po šios nesėkmės jie nepakilo iš keturių komandų lentelės dugno.

Vietos kitame etape siekiančiam „Lokomotiv“ ne tik privalu laimėti prieš Trento „Dolomiti Energia“ ir Paryžiaus „Metropolitans 92“ klubus, bet ir tikėtis palankių rezultatų.

Mūšyje Belgrade tragiškai sekėsi abiem lietuviams. Mantas Kalnietis žaidė 23 minutes, per kurias įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir rungtynes baigė su 0 naudingumo balų grafoje.

Prisvilo ir Mindaugo Kuzminsko pasirodymas, kuris per 12 minučių taip pat pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.) bei surinko 1 efektyvumo balą.

„Pradėjome labai gerai, susikrovėme 18 taškų pranašumą dar antrojo kėlinio pabaigoje, bet po ilgosios pertraukos atsipalaidavome. Varžovams atidavėme laisvus metimus bei keletą kamuolių, ir jie sugrįžo į rungtynes. Vyrai kovėsi, bet lemiamu metu pritrūko koncentracijos, klydome per lengvai. Varžovas nusipelnė pergalės. Toks gyvenimas. Turime išlikti kartu, praeiti šį laikotarpį ir gerinti žaidimą“, – po mačo sakė Jevgenijus Pašutinas.

„Partizan“: Rashawnas Thomasas 23, Ognjenas Jaramazas 11, Novica Veličkovičius ir Joshua Perkinsas – po 9.

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 16, Kevinas Hervey 15 (12 atk. kam., 3 per. kam.), Reggie Lynchas 10.

Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?