2017 10 10

FIBA Čempionų lyga: A.Kulbokos dvigubas dublis ir fantastiškas G.Orelikas

Antradienį startavo naujas FIBA Čempionų lygos sezonas, kuriame pralaimėjimu pasirodymą pradėjo Kapo D'Orlando „Sikeli Archivi“ klubas su Arnoldu Kulboka.
Gediminas Orelikas
Gediminas Orelikas / Umana Reyer nuotr.

B grupėje Italijos klubas 77:82 (16:18, 16:22, 22:26, 23:16) nusileido „Gaziantep“ krepšininkams.

Arnoldas Kulboka per 33 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvitašk., 2/3 tritašk.) ir atkovojo 13 kamuolių. Lietuvis taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

Šioje grupėje žaidžia ir Klaipėdos „Neptūnas“, kuris 75:73 nugalėjo Šalono „Elan“ ekipą.

„Sikeli Archivi“: J.Edwardsas 18, D.Inglis 13, A.Kulboka 12.

„Gaziantep“: J.Balazičius 23, M.Lyonsas 18, S.Armandas 15.

C grupėje Venecijos „Umana Reyer“ su Gediminu Oreliku 108:101 (19:16, 25:12, 20:22, 16:30, 11:11, 4:4, 13:6) išplėšė pergalę prieš buvusią lietuvio komandą Bandirmos „Banvit“.

Lietuvis svariai prisidėjo prie pergalės, kai padėjo išplėšti pratęsimą. Rungtynių pabaigoje G.Orelikas atkovojo kamuolį ir perdavė jį komandos draugui M.Haynesui, kuris pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą.

Po to komandos žaidė net tris pratęsimus, kuriuose savo sąskaitą pildėsi G.Orelikas. Iš viso lietuvis per 39 minutes pelnė 24 taškus (3/6 dvitašk., 4/5 tritašk., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus ir tris kartus prasižengė. G.Orelikas pelnė net 31 naudingumo balą.

„Umana Reyer“: G.Orelikas 24, M.Haynesas 22, M.Wattas 19, H.Peričius 12.

„Banvit“: A.Thomas 25, D.Kuligas 19, T.Tayloras 17, J.Odumas 15, G.Vidmaras 13, A.Caloiaro 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams