Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2018 12 11

FIBA Čempionų lyga: „Lietkabelis“ pralaimėjo trilerį Belgijoje

FIBA Čempionų lygoje Panevėžio „Lietkabelis“ išvykoje po atkaklios kovos 64:70 (8:16, 16:10, 18:25, 22:19) nusileido Antverpeno „Telenet Giants“.
Donatas Tarolis
Donatas Tarolis / FIBA nuotr.

Pirmajame kėlinyje Antverpeno krepšininkai buvo sukaupę 12 taškų pranašumą, o „Lietkabelis“ sukrapštė tik 8 taškus.

Tačiau rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Likus žaisti 34 sekundes, Vaidas Kariniauskas sumažino skirtumą 64:65, tačiau tada pergalingą tritaškį smeigė Yoeri Schoepenas.

Panevėžio klube dviženklį taškų skaičių pasiekė tik Marko Čakarevičius, pelnęs 10 taškų. 9 pridėjo Donatas Tarolis.

Penktą pralaimėjimą patyręs „Lietkabelis“ C grupėje nukrito į penktą vietą.

„Telenet Giants“: T.Kalinoskis 15, P.Lee 13, J.Tate'as 10.

„Lietkabelis“: M.Čakarevičius 10, D.Tarolis 9, V.Kariniauskas 8.

Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?