2017 03 07

FIBA Europos taurėje – puikus Š.Vasiliausko pasirodymas ir pergalė

Pirmosiose FIBA Europos taurės ketvirtfinalio rungtynėse Ušako „Sportif“ 85:82 (27:13, 19:22, 16:23, 23:24) nugalėjo Nantero krepšininkus.
Šarūnas Vasiliauskas
Šarūnas Vasiliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ušako ekipa buvo susikaupusi net 18 taškų pranašumą, tačiau „Nanterre“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki keturių prieš ketvirtąjį kėlinį.

Ketvirtajame kėlinyje prancūzams net pavyko išsiveržti į priekį. Likus žaisti minutę „Sportif“ turėjo tik taško pranašumą, tačiau tuomet svarbų metimą pataikė Šarūnas Vasiliauskas. Tai leido pergalę švęsti Turkijos ekipa.

Š.Vasiliauskas per 30 minučių pelnė 13 taškų (2/3 dvitašk., 2/5 tritašk., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė vieną klaidą ir dukart prasižengė.

Atsakomosios rungtynės vyks kovo 14 dieną Prancūzijoje.

„Sportif“: S.Mckissičius 19, Z.Auguste'as 18, R.Freimanis 15, Š.Vasiliauskas 13.

„Nanterre“: H.Schaffartzikas 20, S.Butterfieldas 17, M.Lessortas 14, C.Warrenas 13.