2026-08-10 21:34

Francisco turėjusi Prancūzijos rinktinė buvo sutriuškinta studentų komandos

Pasaulio čempionato atrankos „langui“ besiruošianti Prancūzija patyrė triuškinamą pralaimėjimą.

Sylvaino Francisco vedami „mėlynieji“ 72:110 (5:27, 20:35, 15:26) nusileido NCAA universiteto studentų komandai „Murray State“.

Prancūzai savo gretose turėjo ne tik buvusį žalgirietį, bet ir Yakubą Ouattarą („Paris“) bei Guershoną Yabusele (Atėnų „Panathinaikos“). Tačiau jų pastangų neužteko.

Šiose rungtynėse S.Francisco per 29 žaistas minutes pelnė 23 taškus (1/5 dvit., 6/16 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Visgi toks rezultatyvus pasirodymas neišgelbėjo jo komandos.

Kiek vėliau jis savo X paskyroje įsivėlė į žodinį ginčą su internautais.

„Man tai buvo sugrįžimas, Guershonui– taip pat (jis prisijungė po ilgosios pertraukos). Niekas vienas kito nepažinojo, žaidėjų meistriškumo lygis buvo skirtingas. Mus tiesiog subūrė ir išleidome žaisti prieš komandą, kuri kartu treniruojasi nuo birželio 1-osios, turi tiek puolimo, tiek gynybos sistemas ir žaidžia geru intensyvumu,“ - vienam iš komentatorių rašė S.Francisco.

„Taip turėjo nutikti, gaila. „Murray State“ iš tiesų yra gerai treniruojama komanda, turinti gerų žaidėjų. Mes tiesiog atvykome, stengėmės susigrąžinti sportinę formą ir tiek", - kitam rašė gynėjas.

„Murray State“ gretose rezultatyviausiai žaidė 20-metis 207 cm ūgio aukštaūgis Romanas Domonas. Jis per 22 žaistas minutes pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Prancūzija artėjančiame atrankos cikle rugpjūčio 27-ąją kausis su Slovėnija, o rugpjūčio 30-ąją – su Švedija.

VIDEO: PIKENROLAS: neįvykęs Francisco sugrįžimas į „Žalgirį“ ir kodėl Valančiūnas sako „ne“?
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą