2017 06 25

G.Masiulio ir T.Sedekerskio vedami 19-mečiai įveikė ispanus

Pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos devyniolikmečių rinktinė laimėjo pirmąsias draugiško turnyro Prancūzijoje rungtynes. Rezultatu 74:68 (17:20, 29:16, 12:21, 16:11) lietuviai įveikė Ispanijos rinktinę.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Žaidimas jau nuo pat pradžių vyko atkakliai, pirmasis kėlinys geriau klostėsi ispanams, kurie po pirmųjų dešimt minučių priekyje buvo 20:17.

Antrame ketvirtyje situacija pasikeitė ir iškart geresnį žaidimą pradėję rodyti lietuviai į rūbinę ėjo pirmaudami 46:36.

Po ilgosios pertraukos ispanai neketino pasiduoti ir beveik panaikino lietuvių turėtą pranašumą, pasibaigus kėliniui Lietuvos rinktinė pirmavo jau tik vienu tašku 58:57.

Paskutiniame ketvirtyje dominavo gynyba ir Lietuvos vaikinams pavyko išplėšti pergalę rezultatu 74:68.

Rezultatyviausiai Lietuvos ekipoje rungtyniavo Gytis Masiulis ir Tadas Sedekerskis abu pelnę po 15 taškų, pastarasis dar pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiausias Ispanijos rinktinėje buvo Maksas Estebanas surinkęs 17 taškų ir 3 rezultatyvius perdavimus. Antrasis komandoje buvo Erikas Vila, pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.