2020 10 24

Graikijos pirmenybių starte – solidus J.Mačiulis ir pergalingas AEK ketvirtas kėlinys

Šeštadienį oficialiai buvo duotas startas Graikijos krepšinio pirmenybėms, kuriose rungtyniauja ir Jonas Mačiulis. Lietuvio atstovaujama Atėnų AEK ekipa svečiuose 81:68 (15:21, 17:18, 27:20, 22:9) susitvarkė su Pirėjo „Ionikos“.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / FIBA nuotr.
Temos: 1 Jonas Mačiulis

AEK pamatus pergalei pasidėjo per lemiamą rungtynių ketvirtį, kuriame varžovus surakino savo gynybos gniaužtuose.

Jonas Mačiulis pergalingame mače buvo pastebimas – per 22 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo.

Lietuvos rinktinės puolėjui esant aikštėje AEK pelnė net 29 taškais daugiau nei jų varžovai.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Nikos Zisis, 14 – Keithas Langfordas (6 atk. kam.), 13 – Vladimiras Jankovičius.

„Ionikos“ klube rezultatyviausiai su 19 taškų rungtyniavo Vassilis Toliopoulos.