Apie sutartį su S.Obradovičiumi Jeruzalės klubas paskelbė pirmadienį savo svetainėje.
57 metų serbas trenerio poste pakeis Yonataną Aloną, kuris vadovavo „Hapoel“ nuo 2024 metų kovo mėnesio.
S.Obradovičius pastaruoju metu vadovavo Belgrado „Crvena Zvezda“, į kurį buvo grįžęs 2025 metų spalį.
Per jo vadovavimo etapą Serbijos klubas Eurolygoje laimėjo 20 rungtynių, pralaimėjo 16, ir pasiekė įkrintamąsias kovas. Prieš tai S.Obradovičius kelerius metus treniravo „Monaco“ klubą.
„Esu labai laimingas, prisidėjęs prie Jeruzalės „Hapoel“. Daug metų buvau Eurolygoje, o „Hapoel“ pasirinkau, nes man paliko didelį įspūdį klubo vizija, standartai ir aukštos ambicijos. Visiškai tikiu, kad mūsų kartu laukia puiki ateitis per artimiausius metus“, – cituojamas S.Obradovičius.
„Ynet“ rašo, kad S.Obradovičius klube turėtų uždirbti apie 700 tūkst. dolerių per sezoną.
Jeruzalės klubas praėjusį sezoną laimėjo grupės varžybas Europos taurės turnyre, bet krito ketvirtfinalyje, pralaimėjęs Ankaros „Telekom“ 90:91.
Izraelio čempionate Jeruzalės komanda buvo trečia reguliariajame čempionate, o pusfinalio serijoje 0-3 nusileido Tel Avivo „Hapoel“.
