2015-08-18 18:32

„Huawei Cup“: Turkija patyrė antrąją nesėkmę

Kauno „Žalgirio“ arenoje tęsiasi tarptautinis keturių komandų „Huawei Cup“ turnyras. Pirmąją pergalę iškovojo Kroatijos komanda, antradienio pirmajame mače 74:66 įveikusi Turkijos ekipą.
Ersanas Ilyasova
Ersanas Ilyasova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ergino Atamano auklėtiniams tai buvo jau antroji nesėkmė šiame turnyre. Pirmadienį turkams jokių šansų nepaliko ir Lietuvos rinktinė.

Rungtynių pradžioje Turkijos rinktinė pirmavo, tačiau apsipratę kroatai greitai įsibėgėjo ir po didžiosios pertraukos savo oponentams nepaliko jokių šansų.

Kroatijos ekipą, su kuria lietuviai žais paskutinę varžybų dieną trečiadienį, į priekį vedė net 25 taškus pelnęs Bojanas Bogdanovičius. Jam neblogai talkino aukštaūgiai – Luka Zoričius (11 taškų) bei Ante Tomičius (10).

Turkijos ekipos sudėtyje išsiskyrė 16 taškų įmetęs Melihas Mahmutoglu ir 15 surinkęs Ersanas Ilyasova.

Kadangi Kroatijos rinktinė atvyko į Kauną tik pirmadienį ir nežais tarpusavyje su Makedonija, šiame turnyre jos rezultatai nebus traukiami į bendrą turnyro lentelę. Turnyro nugalėtojas ir prizininkai bus nustatyti pagal trijų rinktinių – Lietuvos, Turkijos ir Makedonijos tarpusavio rezultatus.

Antradienį 19:30 val. lietuvių varžovais bus Makedonijos krepšininkai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą