Tiesiogiai
2015-09-18 08:50

Jonas Valančiūnas prieš dvikovą su serbų milžinu: „Parankesnis ar ne, nenoriu prisikalbėti“

Paulius Cubera
Sporto žurnalistas
Lietuvos rinktinės „centro“ Jono Valančiūno penktadienio vakarą laukia sunki dvikova su Serbijos rinktinės vidurio puolėju Miroslavu Raduljica. „Ant popieriaus“ serbas atrodo parankus varžovas mūsiškiui – gana lėtas, ypač gynyboje dėl savo lėtų kojų, nemetantis iš tolimesnių distancijų. Vis dėlto, J.Valančiūnas prieš mačą apie varžovą daug kalbėti nenorėjo.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

– Ar M.Raduljica jums bus rimčiausias šio čempionato varžovas?

– Žiūrėsime, jis labai tvirtai sudėtas fiziškai ir tikrai neblogai žaidžia. Tai puikus derinio du prieš du žaidėjas, labai gerai „leidžiasi“. Jau kalbėjome su treneriais, kaip prieš jį ginsimės ir bandysime sustabdyti.

– Ar galime sakyti, kad, palyginus su kitais čempionate sutiktais „centrais“, jis jums yra parankiausias? Nemeta tritaškių, gana lėtas...

– Nenoriu prisikalbėti, parankus ar neparankus. Matysime po rungtynių. Bus sunkios rungtynės, po kurių galėsime sakyti, parankus jis man ar ne.

– Kas dar, be M.Raduljicos, jums atrodo pavojingiausias?

– Visi. Tai tikrai gera komanda, puikiai suformuota. Jie gali pataikyti ir iš toli, ir po prasiveržimų. M.Teodosičius labai gerai „pikenrolą“ žaidžia. Manau, kad kiekvienoje pozicijoje jie turi kažką parodyti.

– Ką jūs turėtumėte pagerinti žaidime, kad galėtumėte nugalėti Serbiją?

– Reikia žaisti taip, kaip su italais turbūt, komandiškai, užsivedus – tada viskas įmanoma. Reikia, kad mes darytume tai, ką mokame geriausiai. Žaisti komandinį žaidimą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą