2021 01 30

Jono Mačiulio AEK krito paskutinių sekundžių dramoje

Atėnų AEK (9-4), kurios spalvas gina Lietuvos rinktinės puolėjas Jonas Mačiulis, šeštadienį Graikijoje patyrė skaudžią nesėkmę – paskutinių sekundžių dramoje svečiuose 75:76 (20:21, 23:30, 17:13, 15:12) nusileido Larisos „Larisa“ (4-9).
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.
Temos: 1 Jonas Mačiulis

Trečiojo kėlinio pradžioje net 13 taškų (43:56) deficitą turėję svečiai sugrįžo į rungtynes ir likus 3 min. iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos išsiveržė į priekį (73:70).

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis – likus 33 sek. Keithas Langfordas baudų metimais AEK išvedė į priekį (75:74), tačiau lemiamą žodį šiame mače tarė Jerry Smithas, pataikęs dvitaškį.

Tas pats K.Langfordas dar turėjo galimybę tapti rungtynių herojumi, tačiau amerikiečio metimas skriejo pro šalį.

J.Mačiulis žaidė 30 minučių, tačiau per jas sukrapštė viso labo 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

Larisos „Larisa“: Jerry Smithas 30 (33 naud. bal.), Jamesas Webbas 19, Kenas Brownas 11.

Atėnų AEK: Keithas Langfordas 19 (5 rez. perd.), Linos Chrysikopoulos 16 (21 naud. bal.), Dimitrios Moraitis 14, Yanickas Moreira 11.