2016 04 24

Kuriozas: metimą į savo krepšį pataikęs žaidėjas palaidojo komandos sezoną

Graikijos krepšinio čempionato ketvirtfinalio rungtynėse sirgaliai galėjo išvysti tai, ką pamatysi tikrai ne kiekvieną dieną – į savo krepšį kamuolį pataikęs krepšininkas palaidojo komandos sezoną.
Jermaine'as Marshallas

Likus kelioms sekundėms iki pirmo pratęsimo pabaigos „AE NEA Kifisia“ komanda pirmavo 95:93 ir po netikslių Salonikų „Aris“ krepšininko baudos metimų atkovojo kamuolį – pergalė ir išlyginta ketvirtfinalio serija 1:1 buvo ranka pasiekiama.

Vis dėlto neturėjęs kur dėtis „Kifisia“ krepšininkas perdavė kamuolį komandos draugui Jermaine’ui Marshallui, o šis, pamiršęs, kad stovi prie savojo krepšio, įmetė 2 savižudiškus taškus ir varžovams padovanojo antrą pratęsimą.

Protu nesuvokiamos dovanos sulaukęs „Aris“ klubas antrame pratęsime pradėjo dominuoti ir rungtynes laimėjo 108:103, o savo ekipai prieš pat nosį pusfinalio duris užtrenkęs J.Marshallas į rūbinę pėdino nuleista galva.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti