2023 12 30

Lieka nenugalėtas: Š.Jasikevičius tęsia pergalingą žygį su „Fenerbahče“

Turkijos krepšinio čempionate Stambulo „Fenerbahče“ namie atkaklioje kovoje nugalėjo „Bursaspor“ ekipą 97:90 ir lieka nenugalėta nuo tos akimirkos, kai prie komandos vairo stojo Šarūnas Jasikevičius.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / nuotr. „Fenerbahče BEKO“

„Fenerbahče“ geriau pradėjo rungtynes ir ilgai buvo priekyje. Vis dėlto antrojo kėlinio pabaigoje varžovai perėmė iniciatyvą ir po 2 kėlinių jau jie pirmavo 48:44.

Po 3 kėlinių trapi persvara vėl buvo „Fenerbahče“ pusėje (73:71) ir ją sunkioje kovoje pavyko išsaugoti iki rungtynių pabaigos.

Stambulo komandai šiandien Yamas Madaras (13 atkovotų kamuolių) pelnė 25 taškus, Tarikas Biberovičius ir Johnathanas Motley pridėjo po 17.

Bursos komandą į priekį vedė Jordanas Floydas, surinkęs net 31 tašką.

Tai buvo jau 7-oji „Fenerbahče“ pergalė iš eilės nuo tos akimirkos, kai komandos vyriausiuoju treneriu tapo Š.Jasikevičius. Lietuvio vadovaujama ekipa laimėjo 4 rungtynes Eurolygoje ir 3 – Turkijos čempionate.

11-ąją pergalę Turkijos čempionate iškovojusi „Fenerbahče“ pavijo lygoje pirmaujančią Stambulo „Anadolu Efes“ komandą, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau ir šiandien vakare dar susitiks su Stambulo „Daruššafaka“.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti