2021 11 03

M.Echodas nežaidė dėl traumos, o jo komanda pralaimėjo laimėtas rungtynes

Martyno Echodo atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ (1-2) komanda patyrė apmaudų pralaimėjimą Europos taurėje.
Venecijos krepšininkai
Venecijos krepšininkai / „Scanpix“ nuotr.

Net 23 taškų pranašumą iššvaistę italai svečiuose po pratęsimo 83:90 (19:13, 30:15, 15:29, 12:19, 7:14) krito prieš Ulmo „ratiopharm“ (1-2) komandą.

Venecijos klubas vertėsi be M.Echodo, kuris pajuto nugaros skausmus ir neskrido su komanda į Vokietiją.

Nepaisant to, dar antrajame ketvirtyje „Umana Reyer“ triuškino varžovus dvigubai (44:22), o po pertraukos turėjo ir 23 taškų persvarą (51:28).

Bet jos išsaugoti nepavyko. Ulmo komanda išplėšė pratęsimą, o jį laimėjusi 14:7 pasiekė ir pergalę.

Abi komandos po trijų turų B grupėje turi po 1 pergalę.

„ratiopharm“: Semajas Christonas 19, Karimas Jallowas 18, Jaronas Blossomgame'as 17 (9 atk. kam.).

„Umana Reyer“: Stefano Tonutas 15, Austinas Daye ir Vassilis Charalampopoulos po 14.