2019 10 19

M.Gecevičius žaidė naudingai, J.Mačiulis blankiai – lietuvių klubai pergalių neiškovojo

Graikijos nacionaliniame krepšinio čempionate – Martyno Gecevičiaus Salonikų „Aris“ bei Jono Mačiulio Atėnų AEK pralaimėjimai.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Aris“ (1/3) namuose 72:77 (21:24, 23:19, 16:18, 12:16) turėjo pripažinti Atėnų „Ionikos“ (2/2) pranašumą.

Martynas Gecevičius rungtyniavo daug ir naudingai: per 35 minutes pelnė 9 taškus (1/1 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, trissyk prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko solidų 17 naudingumo balų skaičių.

„Aris“: V.Dragičevičius 17, G.Taltonas 16.

„Ionikos“: S.Burttas 24, L.Mavrokefalidis 16.

Tokiu pačiu pergalių ir pralaimėjimų balansu čempionatą pradėjo ir J.Mačiulio Atėnų AEK (1/3). Jie namuose po pratęsimo 90:91 (19:20, 20:10, 23:30, 17:19, 11:12) krito prieš Atėnų „Peristeri“ (4-0).

Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė 23 minutes, per kurias spėjo pasižymėti 6 taškais (1/1 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud.), atkovoti 5 bei perimti 2 kamuolius, kartą suklysti, triskart prasižengti ir surinkti 5 naudingumo balus.

AEK: K.Langfordas 21, K.Ray'us 18.

„Peristeri“: S.Gray'us 26, W.Hatcheris 20.

Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo ir Atėnų „Panathinaikos“ klubas, svečiuose 104:88 nugalėjęs Salonikų PAOK.

Žaliųjų gretose net 6 tritaškius iš 7 pataikė Jimmy Fredette'as (23 taškai).