2019 10 12

M.Kalniečio „Lokomotiv“ netikėtai suklupo Kazachstane

Sunki Manto Kalniečio atstovaujamo Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-1) sezono pradžia tęsiasi. Šįkart VTB lygos mače Rusijos ekipa netikėtai 88:90 (25:21, 29:21, 16:25, 18:23) pralaimėjo Astanos „Astana“ krepšininkams (1-1).
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Svečiai iš Krasnodaro pirmavo beveik viso mačo metu. Štai pavyzdžiui po dviejų kėlinių jų persvara siekė 12 taškų, o dar ketvirtojo kėlinio pradžioje – 10 taškų (77:67).

Tačiau savo startinio penketo krepšininkų vedama „Astana“ ketvirtojo kėlinio viduryje kilo į lemiamą šturmą – spurtavo net 17:5.

Likus 16 sekundžių Dmitrijus Kulaginas dviem baudų metimais dar galėjo išplėšti pratęsimą, o net ir prametus abi baudas Willas Cummingsas dar paleido tritaškį, tačiau „Loko“ nieko nepešė.

M.Kalnietis rungtyniavo beveik 12 minučių, per kurias pelnė 9 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Astana“ komandoje net 88 taškus iš 90 pelnė startinio penketo krepšininkai.

„Lokomotiv“: W.Cummingsas 16, D.Kulaginas 15, J.O'Bryantas 13, S.Dekkeris 12 (26 naud. bal.).

„Astana“: C.Clarke'as 26, M.Hillas 24 (29 naud. bal.), D.Rističius 21 (9 atk. kam.), J.Hillas 5 (16 rez. perd.).