2019 11 20

M.Kalnietis ir M.Kuzminskas svariai prisidėjo prie užtikrintos „Lokomotiv“ pergalės

Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas šventė užtikrintą pergalę Europos taurės turnyre. Dviejų lietuvių atstovaujama ekipa išvykoje 92:77 (31:14, 22:18, 20:21, 19:24) nugalėjo Limožo CSP.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Mindaugas Kuzminskas per 27 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą prasižengė, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei sukaupė 16 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis žaidė 29 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė ir privertė varžovus 4 kartus pažeisti taisykles. Gynėjo naudingumas – 18 balų.

„Loko“ realizavo 70 proc. dvitaškių (23/33) ir 44 proc. tritaškių (12/27).

Pralaimėjusiųjų gretose su 17 taškų rezultatyviausias buvo Nicolas Langas.

Ovidijus Varanauskas per 31 minutę pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/7 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, išdalino 6 perdavimus, perėmė kamuolį, kartą prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

CSP: N.Langas 17, B.Conklinas 15, O.Varanauskas 11 (6 rez. perd.).

„Lokomotiv“: J.O'Bryantas 24, W.Cummingsas 21, M.Kuzminskas 13, M.Kalnietis 12.