2020 01 25

M.Kuzminskas ir M.Kalnietis džiaugėsi penkta „Loko“ pergale iš eilės

Šeštadienį Jungtinėje lygoje sužaistos vienerios rungtynės, kuriose nesunkią pergalę iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Krasnodaro „Lokomotiv“ (11-4) klubas. „Geležinkelininkai“ savoje aikštėje 94:79 (24:18, 26:22, 21:18, 23:21) nukovė Krasnojarsko „Jenisej“ (6-8) ekipą.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / lokobasket.com nuotr.

Mindaugas Kuzminskas nugalėtojų gretose žaidė 21 minutę, per kurią įmetė 10 taškų (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo, gavo bloką, 3 kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 4 pražangas ir susitikimą baigė su 9 naudingumo balais.

Mantas Kalnietis per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių 0/1 tritaškio), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo pražangą ir surinko 12 naudingumo balų.

Penktą mačą iš eilės laimėjęs "Loko" Jungtinėje lygoje žengia ketvirtas. Krasnojarsko komanda pralaimėjo ketvirtą sykį iš eilės ir yra septinta.

„Lokomotiv“: Johnny O'Bryantas 24, Zacharas Vediščevas 16, Alanas Williamsas 13, Mindaugas Kuzminskas 10.

„Jenisej“: Aleksandras Gudumakas 14, Tomislavas Zubčičius 13, Denisas Zacharovas 12, Dustinas Hogue'as 10.