2019 12 07

M.Kuzminsko spindesio „Lokomotiv“ pergalei nepakako

Mindaugas Kuzminskas pakartojo sezono rezultatyvumo VTB lygoje rekordą, tačiau Krasnodaro Lokomotiv (5-4) namuose 74:76 (19:18, 24:21, 15:21, 16:16) netikėtai suklupo prieš Saratovo „Avtodor“ (6-3).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

Paskutinių minučių dramoje „Loko“ dar pirmavo 74:73 ir turėjo net keletą galimybių trapų pranašumą padidinti, tačiau to nepadarę paskutinę sekundę buvo pasiųsti tiesiai į nokautą, kuomet pergalingą tritaškį svečiams pataikė Markelis Starksas.

Krasnodaro klube rungtyniaujančių lietuvių indėlis šiame mače – labai skirtingas.

M.Kuzminskas buvo tikras komandos lyderis – rungtyniavo beveik 29 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

VTB lygoje „Kuzia“ per keturias sužaistas rungtynes pelno po 16,8 taško.

M.Kalnietis žaidė 23 minutes, tačiau buvo beveik nepastebimas – pelnė tik 2 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė be naudingumo balų.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 19, Johnny O'Bryantas 17, Samas Dekkeris 13, Willas Cummingsas 10.

„Avtodor“: Elginas Cookas 22 (7 atk. kam.), Isaiah Hicksas 18 (7 atk. kam.), Markelis Starksas 13.