TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“

Madrido „Real“ apgynė Ispanijos čempionų titulą – nukovė „Barcelona“ ekipą

Madrido „Real“ tapo Ispanijos čempionato nugalėtojais.
Rudy Fernandezas
Rudy Fernandezas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Madrido „Real“ išvykoje 74:68 (24:21, 13:12, 18:14, 19:21) nugalėjo „Barcelona“ ekipą ir laimėjo finalo seriją 3:1.

Prieš lemiamas finalo rungtynes pasklido gandai, kad bus atleistas „Barcelona“ treneris Svetislavas Pesičius ir jo vietą užims Pedro Martinezas.

Madrido klubas Ispanijos čempionu tapo antrus metus iš eilės ir jau 35 kartą istorijoje.

„Barcelona“: K.Pangosas 16, Ch.Singletonas 12, A.Hanga 11.

„Real“: F.Campazzo 15, R.Fernandezas 12, A.Randolphas, W.Tavaresas ir F.Causeuras po 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?