2015 10 25

Naudingas Mindaugo Kuzminsko žaidimas „Unicaja“ neišgelbėjo

Vitorijos „Laboral Kutxa“ (3/0) pratęsė savo pergalių seriją Ispanijos krepšinio lygoje, kai sekmadienį išvykoje 74:66 (14:18, 16:15, 20:20, 24:13) įveikė Malagos „Unicaja“ (2/1) su Mindaugu Kuzminsku.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes „Unicaja“ krepšininkai pralaimėjo ketvirtajame kėlinuke, kai leido „Caja Laboral“ perimti iniciatyvą.

Likus minutei Malagos ekipa dar pirmavo 66:65, tačiau J.Blažičius įmetė du taškus, o F.Causeuras – tritaškį. N.Nedovičiaus tritaškis tikslo nepasiekė ir „Caja Laboral“ įtvirtino pranašumą.

23 su puse minutės žaidęs M.Kuzminskas buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Lietuvis įmetė 10 taškų (3/8 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.

„Unicaja“: R.Hendrixas (4/7 dvit., 9 atk. kam.) 12, M.Kuzminskas 10, W.Thomasas ir J.Smithas po 8.

„Caja Laboral“: K.Blažičius (3/6 trit.) 15, M.Jamesas 13, D.Adamsas 12.