2020 09 26

Naudingo lietuvių žaidimo sulaukęs „Lokomotiv“ sezoną pradėjo pergalingai

Du Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narius savo sudėtyje turintis Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-0) VTB vieningosios lygos sezoną pradėjo nelengva pergale – namuose 83:76 (20:22, 23:12, 21:17, 19:25) palaužė Zielona Guros „Stelmet“ (0-1).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / lokobasket.com nuotr.

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę į savo rankas perėmęs Krasnodaro klubas prasidėjus lemiamam ketvirčiui turėjo saugų 14 taškų pranašumą (65:51), tačiau lenkai pademonstravo kovingumą ir likus 3 minutėms deficitą nukirpo vos iki dviejų metimų (71:76).

Visgi pasitarimo paprašęs „Loko“ nusprendė panaikinti bet kokias galimas intrigos užuomazgas – svarbų tritaškį pataikė Mantas Kalnietis, o netrukus baudų metimais pergalę įtvirtino Jordanas Crawfordas (81:71).

Tiek M.Kalnietis, tiek Mindaugas Kuzminskas rungtynes pradėjo startiniame penkete ir buvo vieni iš pagrindinių pergalės kalvių.

Ypatingo trenerio pasitikėjimo sulaukęs M.Kuzminskas ant parketo praleido 31 minutę, per kurią pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, kartą blokavo metimą ir mačą baigė su 19 naudingumo balų.

25 min. ant parketo praleidęs M.Kalnietis surinko 10 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, triskart prasižengė ir tiek pat kartų suklydo. Įžaidėjo sąskaitoje – 16 naudingumo balų.

Krasnodaro „Lokomotiv“: Alanas Williamsas 20 (9 atk. kam., 3 per. kam., 29 naud. bal.), Willas Cummingsas (4/13 met., 3 per. kam.) 12, Mindaugas Kuzminskas 11, Jordanas Crawfordas (3/12 met.), Mantas Kalnietis ir Stanislavas Ilnitskiy (5 atk. kam., 15 naud. bal.) po 10.

Zielona Guros „Stelmet“: Janis Berzinš 18 (7 atk. kam., 3 rez. perd., 22 naud. bal.), Iffe Lundbergas 15, Geoffrey Grosselle 12 (6 atk. kam.).