2021 02 12

NCAA – iš vietų visus pakėlęs Ą.Tubelio išpuolis

Dar vieną pergalę NCAA pirmenybėse iškovojo Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (14-6), 70:61 (38:30, 32:31) pranokusi Oregono „Beavers“ (10-6).
Ąžuolas Tubelis
Ąžuolas Tubelis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis per 21 minutę pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Ypač įspūdingą ataką lietuvis surengė antrojo kėlinio viduryje, kai savoje aikštės pusėje perėmė kamuolį ir žaibišku greičiu nuskuodęs į priekį išpuolį užbaigė efektingu dėjimu.

Ąžuolo brolis Tautvilas nežaidė.

Buvęs žalgirietis estas Kerras Kriisa nugalėtojams per 20 minučių pelnė 8 taškus.

Nugalėtojams po 14 taškų pelnė Jamesas Akinjo ir Bennedictas Mathurinas.

„Beavers“ po 13 taškų surinko Jarodas Lucasas ir Ethanas Thompsonas.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas