2021 10 24

Ne taškais, bet naudingumo balais išsiskyrę „Baskonia“ lietuviai patyrė nesėkmę

Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis žaidė naudingai, bet lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (3-4) Ispanijos ACB krepšinio pirmenybėse svečiuose 79:80 (15:24, 16:11, 23:24, 25:21) pralaimėjo dramą Mursijos UCAM (5-2) ekipai.
Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis
Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Per paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę baskus į priekį išvesti galėjo tritaškius svaidę Simone Fontecchio ir Vanja Marinkovičius, tačiau jų metimai skriejo pro šalį.

„Baskonia“ vietiniame fronte pralaimėjo ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes.

Rokas Giedraitis Mursijoje per 21 min. surinko 5 taškus (0/1 dvit., 1/2 baud., 2/2 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, bet perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

Dviženklį naudingumo balų skaičių fiksavo ir Tadas Sedekerskis, kuriam Duško Ivanovičius suteikė daugiausiai žaidimo laiko komandoje. 31 minutę ant parketo praleidęs puolėjas pelnė 3 taškus (1/1 dvit., 1/4 baud.), tačiau sugriebė net 10 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

Mursijos UCAM: Isaiah Tayloras 16, Jordanas Davisas 12, Augusto Lima 10.

Vitorijos „Baskonia“: Jaysonas Grangeris (5 rez. perd., 20 naud. bal.) ir Mattas Costello (5 atk. kam., 18 naud. bal.) po 15, Simone Fontecchio 10 (6 atk. kam.).